УВАГА!!! Коронавірус!

/Files/images/2021-2022/113857.jpg

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні діти, батьки!

З 24.01.2022 по 04.02.2022 освітній процес для учнів1-11 класів буде організований в дистанційному форматі з використанням можливостей електронних освітніх ресурсів.

/Files/images/2020-2021/кар.jpg

До уваги батьків та учнів!

Дистанційне навчання для учнів 1-11 класів продовжено до 17 листопада 2021 року(протокол № 18 від 12.11.2021 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хотінської селищної ради)

До уваги учнів та батьків закладу!

Відповідно до протоколів №15 від 04.11.2021 року позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, №17 від 05.11.2021 року засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хотінської селищної ради до 14 листопада 2021 року для учнів 1-11 класів продовжено дистанційну форму навчання.
З 29 жовтня по 07 листопада 2021 року у закладі освіти запроваджено дистанційне навчання для учнів 1-11 класів згідно з рішеннями позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій(протокол №14) та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хотінської селищної ради (протокол №16)

До уваги батьків та учнів 5-11 класів!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2021 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобіганню поширення на території України гострої респіраторної хвороби COYID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoY-2» зі змінами, рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій України від 20.10.2021року про переведення Сумської області в «червону» зону та у зв’язку з відсутністю належної кількості відповідних документів про вакцинацію у працівників закладу, освітній процес 25 жовтня 2021р. для учнів 5-11 класів організовано за дистанційною формою навчання згідно з розкладом навчальних занять. НАКАЗ

Шановні батьки!

У зв’язку з оголошеним карантином наш заклад тимчасово змінює форму надання освітніх послуг. Учні не перебувають на вимушених канікулах, а зобов’язані продовжувати навчатися дистанційно.

У разі виникнення запитань під час виконання завдань учні можуть звертатися до класного керівника, учителя-предметника в телефонному режимі чи в інший визначений учителем спосіб зв’язку (через групи у Вайбері, Фейсбуці, за допомогою електронної пошти).

Будь ласка, візміть на контроль вільний час ваших дітей, зверніть увагу на їх самоосвіту та самодисципліну. Дякуємо за порозуміння.

Дбаймо про своє здоров’я та здоров’я рідних!

Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Наш девіз (цитата)

Не важко йти чиїмись слідами, складніше, але почесніше самостійно прокладати шлях.
Я. Колас

Рідна школа

Переваги нашої школи

Хочемо зазначити, що наша школа по-сімейному затишна. Ми прагнемо створити комфортну й водночас робочу атмосферу, що є дуже важливим, адже дитина проводить тут більше часу, ніж з батьками. Команда креативних педагогів передає не тільки знання, але й сприяє розвитку талантів кожного учня.

Що ми пропонуємо:

  • позитивну атмосферу навчання;
  • сприяння розвитку сильної і творчої особистості;
  • просторе подвір’я, для відпочинку на перервах;
  • здорову їжу;
  • відкриту комунікацію з батьками;
  • максимальну увагу до кожного учня (наші класи маленькі і затишні, від 5 до 12 дітей);
  • різноманітні гуртки при школі;
  • ми намагаємося створювати умови для вільного розвитку кожної особистості, підтримуємо творчу ініціативу.

Наша мета – це виховати впевнену в собі людину, з лідерськими задатками, яка у своєму житті дотримується основних моральних принципів.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.